JetVoice 1.225

Pod tímto názvem se skrývá hlasové ovládání počítače. Tento program vám umožní nahrát si pomocí mikrofonu řadu příkazů a pak už jen stačí příkaz vyslovit a JetVoice příkaz provede. Příkazem může být například spuštění nějakého programu, zkratková klávesa nebo otevření CD-ROM. Záleží jen na uživateli, jaké příkazy si vytvoří. Minimální požadavky jsou Pentium 200 MHz se zvukovou kartou a Windows 95/98/NT/2000. Více informací můžete najít v nápovědě.

JetVoice - hlavní obrazovka programu

Program vznikl jako maturitní práce na SPŠE v Pardubicích a na jeho tvorbě spolupracoval Vojtěch Zamazal. V roce 2002 program JetVoice zvítězil v okresním a krajském kole souteže SOČ, v celostatním kole se umístil na třetím místě.

JetVoice byl původně nabízen formou shareware, ale od roku 2012 je volně k dispozici plná verze. Licence programu je nyní freeware a použití programu není omezeno. Uživatelé starší sharewarové verze mohou nadále používat časový kód, ale rozumější bude nainstalovat novou verzi. Z hlediska funkcí jsou mezi verzemi 1.222 a 1.225 pouze drobné rozdíly.

Časový kód pro shareware verzi je 96D2A6EE.
Kód byl vygenerován 23.07.2024 ve 00:00.

Program naleznete zkomprimovaný v souboru JETVOICE.ZIP (413 KB). Program není nutné instalovat, stačí rozbalit do libovolné složky na disku a spustit souborem JETVOICE.EXE.